Disclosure: This is a compensated Post By Albertsons
You still have some time to grab some of the GREAT sale prices from Albertsons #HugeSale.
The kids are headed back to school and you will be packing those lunches again:
- Cliff Luna Nutrition Bars- $.75 each when you buy 4
- Jif Peanut Butter- $1.99 when you buy 4
- Del Monte Fruit Cups 4 pk- $1.99 when you buy 4
- Bumble Bee Chunk Light Tuna 5 oz- $.79 each when you buy 4
Great deals on lunch!
For more snack and lunch ideas check out the Frugal Living Mom snack recipes section.
Leave a Reply